Jak na randki patrzą kobiety.

Idąc na pierwszą randkę chcemy jak najlepiej wypaść przed drugą osobą, jeżeli nie mamy doświadczenia w randkowaniu warto pamięta o podstawowych zasadach zachowania na randce. Przede wszystkim nie można się spóźnić, w dobrym guście jest przyjście wcześniej, jeżeli randka jest w restauracji można przyjść wcześniej i upewnić się że na pewno mamy zarezerwowany stolik.

Wielu facetów popełnia na randkach te same błędy. Niektóre z nich mogą wydawać się trywialne, ale spójrzmy prawdzie w oczy: to pierwsza randka, nie zawsze wiemy jak zachowywać się przy nowo poznanej osobie. Mężczyźni powinni wiedzieć kilka rzeczy o randkujących kobietach. Niezależnie od tego, czy nasza randka poszła dobrze, czy nie, kobiety nie mogą się doczekać, aby powiedzieć o tym znajomym. Przyjaciele, rodzina i koledzy przechodzą randkę razem z nią od początku do końca: od lęku przed randką oraz w tym w co się ubrać, po podsumowanie po samej randce. Kobiety zazwyczaj chętnie ujawniają więcej szczegółów niż mężczyźni i prawdopodobnie przeanalizują każdy szczegół, od jego butów po liczbę napojów, które wypili. Jeśli randka poszła dobrze, kobiety chcą się pochwalić, a jeśli randka nie jest zgodna z oczekiwaniami, szukają potwierdzenia od znajomych, że to on był problemem, a nie one. Mężczyźni natomiast nie lubią udostępniać tylu szczegółów dotyczących randek. W męskim gronie nie opowiada się raczej szczegółów, mężczyźni są mniej wylewni.

Przed randką, mężczyźni powinni starać się ustalić, z jaką kobietą się spotykają jaki ona ma charakter, to pytanie które zadaje sobie każdy facet. W czasie randki dla kobiet wszystko jest istotne od tematów rozmów po mową ciała. Kobiety czytają we wszystkim. Przeanalizują najmniejszą uwagę i komentarz, kobiety szybciej wyczuwają zainteresowanie ze strony partnera. Mężczyźni nie myślą w ten sposób i nie będą się denerwować tym, jakie wiadomości podświadomie wysyłają. Kobiety zwracają także uwagę na różnego rodzaju szczegóły, i na małe rzeczy, na które żaden mężczyzna nie zwróci uwagi. Zatem pierwsza randka dostarczy kobiecie informacji o mężczyźnie o których oni sami nawet nie mają pojęcia.