Kolekcja płytek ściennych i podłogowych Opoczno Calm Colors

Płytki to często trwała podstawa aranżacji wielu pomieszczeń, od której zależy dobór późniejszych dodatków.

Płytki gresowe można stosować w każdym pomieszczeniu, mogą występować zarówno na ścianach i ich częściach, okalać pomieszczenie czy pokrywać podłogę. W pomieszczeniach o mniejszej wilgotności doskonale łączą się z drewnem, a także innymi materiałami. To płytki – element tak trudno wymienialny często definiują pomieszczenie, a czasem – po zmianie dodatków – wręcz przeciwnie. Stanowią idealną bazę pod każdy nowy projekt. W zestawieniu z barwnymi, szalonymi dodatkami mogą stworzyć wnętrze pełne energii i inspirujące ferią barw. Dobra podstawa z płytek sprawdzi się również, kiedy będziemy chcieli zmienić aranżację – wystarczy wtedy wymienić dodatki, a unikniemy męczącego remontu, wszechobecnego kurzu i obcych ludzi w naszym domu (wymiana płytek często wymaga zatrudnienia profesjonalnej firmy lub po prostu fachowców).

Kolekcja płytek ściennych i podłogowych Opoczno Calm Colors

Jakie możliwości dają płytki z kolekcji Opoczno Calm Colors?

Kolekcja tych płytek gresowych stanowi znakomitą bazę dla osób ceniących spokój oraz elegancki i prosty wystrój wnętrz. Jednocześnie, dzięki swojej prostocie i stonowanym barwom umożliwia wprowadzenie dodatków o dowolnej charakterystyce. Na ich tle doskonale zaprezentują się nowoczesne, chłodne czy wręcz loftowe elementy. Jednocześnie kolekcja sprawdzi się doskonale, kiedy do wnętrza zechcemy wprowadzić trochę wiejskiego stylu vintage. Kto oparłby się urokowi wiklinowych koszy na tle doskonale wykonanych płytek przedstawiających lekkie odcienie błękitu, beżu i brązów, lekko pokryte szatą patyną? Duże formaty i brak dominujących wzorów odpowiadają za nowoczesną stylistykę płytek. Zawartość ciepłych barw, takich jak odcienie brązu i beżu odpowiadają za uniwersalność i poczucie domowej przytulności.

Sprawdź całość na opoczno calm colors. Pod tym linkiem znajdziesz przykładowe aranżacje, ceny, wymiary i opisy poszczególnych elementów, zdecydujesz czy to jest wybór dla Ciebie!

Posted In Dom