Nurkowanie w Puerto Galera

Filipiny to raj do nurkowania i może to potwierdzić wiele osób, które tam już były. Wspominana Puerto Galera znajduje się w północnej części wyspy Mindoro. Jest to jedna z największych wysp na Filipinach.

Warto wspomnieć o tym, że na Filipinach mamy aż 7100 wysp, a zatem jest, co zobaczyć i gdzie nurkować, ale trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Zatoka galeonów, bo o niej cały czas mówimy to niesamowite miejsce, którego nie da się porównać do żadnego innego. To właśnie tutaj za czasów Hiszpanów kotwiczyły ogromne statki. Dzisiaj część z nich pozostała na dnie zatoki i my będziemy mogli do nich dotrzeć.

Na co możemy liczyć?

Na pewno na zorganizowany wyjazd, co w tym przypadku będzie miało bardzo duże znaczenie. Nie musimy niczego sami załatwiać tylko można będzie liczyć na to, że ktoś się tym zajmie. My jedziemy na gotowe i właśnie o to nam chodziło. Na miejscu będziemy aż dziesięć dni i mamy w cenę wliczone śniadania i pokoje dwuosobowe. W pakiecie jest sześc. dni nurkowań gdzie aż cztery razy dziennie będziemy schodzić pod wodę.

W cenę wliczają nam również przewodnika i opiekuna mówiące po polsku jak i butle wraz z pasem balastowym. Można będzie nie tylko zejść pod wodę i zobaczyć te piękne statki, ale również będzie można zwiedzić same Filipiny, a jest tego naprawdę bardzo dużo. Każdy, kto wybierze się na taką wyprawę będzie bardzo zadowolony. Można ze sobą zabrać rodzinę i my zejdziemy pod wodę, a oni będą się dobrze bawić na powierzchni. Cena dla osób nienurkujących jest bardzo korzystna i warto z niej skorzystać. Filipiny to piękny kraj, dlatego każdego roku tłumy turystów tam przyjeżdżają żeby to piękno podziwiać. My możemy do nich dołączyć. Wystarczy, że odwiedzimy stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-na-filipinach/, a przekonamy się jak to wszystko wygląda. Te wyjątkowe zdjęcia na pewno zachwycą każdą osobę, która się pojawi na stronie. Trzeba się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona i nie wszyscy w najbliższym czasie będziemy mogli się załapać na wyprawę.