Pomysł na wyjątkowe zaręczyny? Romantyczne zaręczyny w hotelu.

Zaręczyny. Oświadczyny. To słynne na cały świat pytanie: Czy zostaniesz moją żoną? Każda z nas ma swoje oczekiwania wobec zaręczyn. To ma być wyjątkowa chwila, ma być romantycznie, magicznie. Dla amatorów romantycznych uniesień oświadczyny powinny realizować scenariusz rodem z komedii romantycznych. Coś panowie, nie macie łatwo. To spore oczekiwania, rozumiemy, że same zaręczyny to już duży krok, a zostaje jeszcze kwestie organizacji tego unikalnego wydarzenia. Odpadają zatem zaręczyny w domu, w restauracji na mieście, na spacerze czy u rodziców.

Wyjątkowe zaręczyny

Zaręczyny to prawdziwa uroczystość, ma być dostojnie i romantycznie. Oświadczyny przy talerzu w restauracji to nie to samo co romantyczne zaręczyny w hotelu. Dlaczego właśnie tam warto zabrać ukochaną, by zadać to najważniejsze pytanie?

Jeżeli jesteście amatorami podróżowania, ciągle Was gdzieś niesie. Weekendy spędzacie poza domem, jesteście aktywną, kochającą sport parą? 

A może po prostu nie lubicie siedzieć w domu, odwiedzacie dużo różnych miejsc, smakujecie potraw w różnych restauracjach, słowem zwiedzacie. No to tym bardziej opcja mało romantycznych oświadczyn w czterech ścianach odpada. Co powiecie na taki scenariusz.

Hotel nad jeziorem, spektakularny zachód słońca, cichy szum wody w jeziorze i on klękający na jednym kolanie z pudełkiem zaręczynowym w ręku. Tak mogą wyglądać Wasze zaręczyny! Naprawdę, a w dodatku to Ty zdecydujesz, jak mają wyglądać. Do  zorganizowania tego wydarzenia hotel oddeleguje zaufanych i doświadczonych pracowników.

Zachęcamy Cię do oświadczyn w trakcie weekendu poza miastem. Zdajemy sobie sprawę, że propozycja wyjazdu w weekend może już jednoznacznie kojarzyć się Twojej ukochanej i trochę już zdradzać, ale sorry inaczej tego nie zorganizujemy. Wspólny weekend to kolejna szansa na chwile tylko we dwoje, na odpoczynek, na relaks i na spędzenie czasu razem już po zaręczynach. Chcesz, żeby zaręczyny miały jeszcze bardziej oryginalną oprawę? Skoro dokładnie wiesz, w którym momencie Waszego pobytu odbędą się zaręczyny, zaproś  do hotelu jej najlepsze koleżanki, rodziców, rodzeństwo. Wspólnie celebrujcie ten wyjątkowy, rodzinny moment.

Wróćmy jednak do tematu przewodniego. Jesteśmy w hotelu nad pięknym jeziorem, jest słoneczna letnia pogoda.  Punkt po punkcie realizujecie program zaręczynowy. Romantyczna kolacja w hotelowej restauracji, wycieczka żaglówką po jeziorze,  relaks w instytucie SPA. Wszystko według planu, by wreszcie nadszedł ten najważniejszy moment, punkt kulminacyjny, wisienka na torcie. Zaręczyny.

Zbliża się wieczór, udajecie się na spacer na plażę. Wszystko gotowe, czeka na Was piknik. Jest koc, szampan i teraz czas na najważniejsze pytanie.

Dlaczego według nas ten pomysł na zaręczyny zachwyci Twoją ukochaną? Bo tylko w hotelu w malowniczym miejscu jesteś w stanie (no może z maleńką pomocą pracowników hotelu) wykreować ten romantyczny charakter, to filmowe tło. Obsługa przygotuje dla Was kolację, zadba o romantyczne dekoracje w jej ulubionym kolorze, zamówiony na tę okazję kwartet zagra jej ulubiony motyw muzyczny  z filmu LA LA Land. Dlaczego, by nie skorzystać z pomocy hotelu, by zadbać o każdy szczegół tej wyjątkowej chwili? Nawet jeśli ukochana zorientuje się, że chyba zaraz padnie to pytanie, jej aprobata i perfekcyjna gra aktorska „cały czas zaskoczonej” to znak dla Ciebie, że zorganizowałeś oświadczyny, o jakich marzyła.

Centrum MOLO to idealne miejsce nie tylko na romantyczne zaręczyny. Sprawdź aktualne pakiety i oferty specjalne. Weekend nad jeziorem, rodzinne wakacyjne urlopy, konferencje, szkolenia.