Wełna Merino – doskonały wybór na zimę

Cenisz sobie wygodę? Lubisz produkty wyjątkowe, dobrej jakości? Znasz już produkty z wełny Merino? Jeśli nie to czas najwyższy to zmienić.

Wełna Merino idealna jest na chłodne dni. Cechuje ją termoizolacja, nie wpływają na nią zmiany temperatury, więc ubrania wykonane z tej wełny zapewniają nam utrzymanie idealnej temperatury bez względu na pogodę. Wełna Merino jest bardzo cienka, cieńsza od ludzkiego włosa, jej grubość porównywalna jest do nici z sieci pajęczej. Wełnę pozyskuje się z runa owiec merynosów. Kolejną ogromną zaletą jest antybakteryjność i plamodporność. Wełna Merino używana jest do produkcji odzieży dla dzieci i dorosłych. Idealnie nadaje się na produkcję szalików, kominów, czapek i rękawiczek. Pochłania wilgoć, a jednocześnie jest przewiewna.

Wełna Merino – doskonały wybór na zimę

Chcesz, aby było Ci ciepło? Wybierz naszą czapkę merino

Czapka, która mamy w ofercie wykonana jest najdelikatniejszej wełny na świecie. Wełna pozyskana od owiec z zielonych łąk Nowej Zelandii. Wełna pozyskana od owiec z tego rejonu, gdzie występuje zróżnicowany klimat jest bardzo gęsta, ale zachowuje przy tym swoją delikatność. Czapka, którą prezentujemy dostępna jest w wyrazistym, modnym kolorze, który podkreśli Twoje piękno i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Czapkę można nosić na dwa sposoby – ywinąć, jeśli lubisz płytsze czapki, albo nosić bez wywijania. Ty zdecyduj, który sposób jest najlepszy. Czapkę możesz znaleźć tutaj: czapka merino Z nasza czapką spacery w chłodne dni staną się przyjemnością. Do czapki idealnie dopasuje się nasz komin z wełny merino lub szalik – w zależności jaką opcję wolisz. W ofercie dostępne mamy również inne części garderoby oraz biżuterią. Czapka będzie idealna na prezent dla osoby, która ceni produkty wykonane z naturalnych materiałów i dobrej jakości. Wszystkie produkty wyprodukowane są z zachowaniem zasad dbania o środowisko i zdrowie. Produkty są ekologiczne i w 100% biodegradowalne.