Najlepsza butelka z filtrem? Poznaj produkt marki Dafi!

Najlepsza butelka z filtrem? Poznaj produkt marki Dafi!

Butelka wielokrotnego użytku marki Dafi to pierwsza butelka filtrująca, która powstała w Polsce. Producentem jest firma z siedzibą w Kielcach, która tworzy butelki filtrujące, dzbanki oraz filtry do wody kranowej. Dzięki doświadczeniu, testom oraz badaniom przeprowadzonym przez niezależne instytucje masz pewność, że jej produkty są nie tylko niezwykle skuteczne, ale również w pełni bezpieczne. Poniżej znajdziesz najczęstsze pytania i odpowiedzi, które pomogą Ci wybrać najlepszą butelkę dla siebie (najlepsza butelka z filtrem):

Sam się przekonaj!:

1) W czym może pomóc ci butelka z filtrem?

Butelka filtrująca pomoże ci przefiltrować wodę kranową, gdziekolwiek zechcesz i kiedykolwiek zapragniesz. „Zamknięty” w niej filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) nie tylko neutralizuje smak i zapach chloru z wody kranowej, ale również pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków (głównie magnez i wapń) w niej występujących. Jeden wymienny filtr zastępuje 300 jednorazowych półlitrowych butelek z wodą ze sklepu, dzięki czemu ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań (w skali miesiąca może to być nawet 5 kg).

2) Jak działają butelki filtrujące?

W butelce wielokrotnego użytku znajduje się filtr węglowy i to właśnie on jest odpowiedzialny za filtrację wody kranowej. Ale jak to działa? Odkręcasz butelkę, nalewasz wodę kranową, zakręcasz butelkę, a naturalny filtr węglowy zajmuje się resztą. Butelka z filtrem jest niezwykle poręczna, lekka i trwała, dlatego możesz jej używać wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba (wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej).

3) Jak często należy wymieniać filtr?

Filtr do butelki należy wymieniać co miesiąc, pamiętaj o tym i zapewnij sobie 100% skuteczności.

4) Jak bardzo wydajny jest filtr do butelki?

Jeden filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) jest w stanie przefiltrować nawet 150 litrów wody – to odpowiednik stu półtoralitrowych butelek z wodą ze sklepu w jednorazowych opakowaniach.

5) Z czego wykonana jest butelka wielokrotnego użytku?

Butelka z filtrem wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa wolnego od bisfenolu A, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

6) Czy butelkę filtrującą można schować do lodówki?

Oczywiście, możesz trzymać butelkę z filtrem w lodówce. Może to się okazać zbawienne szczególnie podczas letnich upałów.

7) W jaki sposób czyścić butelkę?

Butelkę filtrującą Soft powinieneś myć regularnie ciepłą wodą z płynem. Natomiast butelka filtrująca Solid (mowa o tylko pojemniku na wodę bez ustnika i filtra) może być myta w zmywarce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wpisz w wyszukiwarce najlepsza butelka z filtrem lub wejdź na stronę firmy Dafi dafi.pl/pomoc/ i odkryj nowe możliwości!