Świeca zapachowa wniesie do naszego domu przyjemny nastrój

Oryginalne świece zapachowe mogą być ciekawym dodatkiem do naszego mieszkania.

Mogą uzupełniać wystrój naszego wnętrza, można także zastosować świece zapachowe. To świetny sposób sposób na stworzenie odpowiedniego nastroju dzięki swoim zapachom, jest to efekt natychmiastowy. Zatem świece nie tylko będą oświetlały nasze pomieszczenia, ale także dzięki zapachowi uzyskamy wyjątkowy klimat. Świece zapachowe zazwyczaj składają się z trzech poziomów nuty górnej, nuty centralnej i bazy. Świece ozdobne zapewniają estetyczne piękno i pomagają kształtować styl pomieszczenia. Są idealnymi elementami dekoracyjnymi do stołów w jadalni i uroczym akcentem na regały, stoliki kawowe i kominki. Świece mogą posiadać różnego rodzaju kształty i kolory, dzięki czemu można dopasować je do różnych elementów w naszym domu. Na rynku znajdziemy świece, które pasują do każdego pomieszczenia, od uniwersalnych białych świec, po różne kolory. Świeca zapachowa wniesie do naszego domu przyjemny nastrój

Można spotkać klasyczne, wysokie świece uformowane z wosku, który jest wystarczająco sztywny, dzięki czemu można je wystawiać samodzielnie.

Bardzo ciekawe są świece stożkowe, dzięki swoim wysokim i smukłym proporcjom świece stożkowe lub stołowe doskonale sprawdzają się w świecznikach i kandelabrach. Nawiązują do bardziej tradycyjnej estetyki i nadają wyrafinowanej atmosfery podczas posiłków. Znajdziemy także niższe ale grube świece, często w ozdobnym opakowaniu. Świece te palą się bardzo długo, dzięki czemu wystarczą na długi czas. Świce można także stosować do podgrzewania, przykładowo w czasie obiadu możemy postawić na stole pojemnik z jedzeniem, a pod nim postawić świece, które utrzymają temperaturę. Świece często można postawić na różnego rodzaju ozdobnych podstawkach, dzięki czemu unikniemy rozlania wosku na stół. Warto w ten sposób się zabezpieczyć, wosk nie zawsze będzie pod kontrolą, czasem świeczka może nadpalić się z innej strony. Bardzo ciekawym pomysłem są także Yankee Candle sklep może zaoferować nam wiele różnych rodzajów świec.

Posted In Dom