Recenzja torby 3 w 1 – czy warto wydawać prawie 600 zł na wielofunkcyjną torbę i plecak w jednym?

Choć cena torby może wydawać się wysoka, tak naprawdę dzięki niej zyskujemy, aż trzy produkty. Wskazaną torbę można nosić bowiem na trzy sposoby. Jako plecak, jako torbę na ramię oraz jako teczkę w ręce. W zależności od okoliczności i potrzeb – proponowana torba ze skóry może zatem stanowić dodatek elegancki, jak i nieco swobodniejszy.

Nic więc dziwnego, że doskonale sprawdza się, jako torba do pracy lub plecak do szkoły. Z takiego produktu z pewnością zadowolony będzie przedsiębiorca, który w trakcie wykonywania obowiązków służbowych woli nosić przy sobie aktówkę, ale po pracy chce móc założyć plecak. Podobnie zresztą, jak student, który na uczelnię chce chodzić z plecakiem, a na spotkania towarzyskie z torbą, którą może przełożyć przez ramię.

Poza tym torba 3 w 1 wykonana jest ze skóry. A jak wiadomo, skórzany plecak czy też torba męska na ramię, to najlepszy jakościowo dodatek. Naturalna skóra jest przecież materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia i wodoodpornym. Dzięki niej zyskujemy produkt ponadczasowy i niezwykle praktyczny. By zrozumieć jednak wszystkie zalety wskazanego modelu należy pochylić się nad korzyściami płynącymi z noszenia plecaka skórzanego, torby skórzanej, jak i teczki.

Największe zalety noszenia plecaka

I tak – noszenie plecaka ma wiele funkcjonalnych i praktycznych zat. Sztywna konstrukcja zapobiega odkształceniom i dopasowuje się do pleców. Dzięki temu tworzy dla nich swoiste oparcie i wspomaga zachowanie odpowiedniej postawy ciała. Poza tym, plecak to też równomierne obciążenie dla kręgosłupa.

A to oznacza, że ból szyi, ramion czy barków jest w trakcie noszenia mniej prawdopodobny. Co więcej, plecak oznacza też absolutny komfort użytkowania. Przedmioty znajdujące się w środku nie wbijają się w plecy, nie gniotą i nie niszczą. Plecak miejski wykonany z naturalnej skóry, to również całkowita stabilność. Nie traci on swojego pierwotnego kształtu, ani fasonu. Z upływem czasu pozostaje bez zmian, co świadczy też o jego wytrzymałości. Odporność na uszkodzenia, porysowania i czynniki zewnętrzne jest niezwykle istotna, jeśli właściciel do pracy czy szkoły jeździ rowerem lub chodzi pieszo.

W dużym skrócie plecaki skórzane, to najlepsza propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia, dynamicznych i będących stale w ruchu. Modny plecak vintage, który jest też jednocześnie torbą na ramię i teczką, to rozwiązanie wprost idealne dla młodych rodziców. Takich, którzy powinni mieć dużo swobody i wolne dłonie w trakcie spaceru z dzieckiem. Plecaki damskie, zazwyczaj niewielkich rozmiarów nie zawsze są w stanie pomieścić wszystkie potrzebne akcesoria. Wskazany model jest natomiast pojemny, dlatego bez większego problemu schowamy w nim wszystko, czego potrzebujemy.

Największe zalety noszenia torby na ramię

Torba na ramię jest niezwykle przydatna w sytuacjach biznesowych i w trakcie podróży. A więc wtedy, gdy chcemy połączyć elegancję ze swobodą, ale i schludnym wyglądem. W trakcie wycieczek czy jazdy pociągiem, skórzana torba na ramię jest też świetnym miejscem na schowanie laptopa. Model na ramię pozwala przecież na szybki dostęp do zawartości torby. W każdej chwili możemy skontrolować sytuację i trzymać rękę na pulsie.
Poza tym, długi pasek przy tego rodzaju torbie umożliwia jej noszenie w rożnych kombinacjach. W zależności od tego, jak jest nam wygodnie – pakunek przewiesić możemy przez ramię lub tors. Praca wymagająca od nas profesjonalnego wyglądu, to kolejny powód dla którego warto kupić model w tym stylu. Tym bardziej, jeśli wolimy nieco swobodniejsze, casualowe stylizacje. Do garnituru czy koszuli z krawatem bardziej pasuje teczka. To oczywiste. Kiedy jednak my wybieramy raczej sportowe marynarki u materiałowe spodnie lub jeansy slim – torba noszona przez ramię będzie strzałem w dziesiątkę. Nie jest tak oficjalna, jak aktówka, a jednocześnie nie ma tak luźnego kroju, jak plecak.

Największe zalety torby skórzanej w formie teczki

Teczka, to z kolei rodzaj bagażu z którym wyglądamy najbardziej profesjonalnie i prestiżowo. Zwłaszcza, gdy jest wykonana ze skóry. Doskonale sprawdza się w przenoszeniu ważnych dokumentów, laptopa czy innego sprzętu elektronicznego. Co ważne – nie gniecie koszuli, ani garnituru. Nic więc dziwnego, że najczęściej korzystają z niej adwokaci, urzędnicy, architekci czy po prostu biznesmeni dla których najważniejsze jest odpowiednia prezencja.

Wniosek? Ktoś, kto ma problem z wyborem, bo na co dzień woli styl nieoficjalny, a po pracy niezobowiązujący – powinien zastanowić się nad wskazanym modelem. Jego uniwersalność sprawia bowiem, że doskonale spisuje się zarówno w sytuacjach typowo towarzyskich, jak i służbowych. Naturalna skóra dodatkowo zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. W dużym skrócie, rzec można zatem, że gdy zastanowić się nad wielozadaniowością skórzanej torby 3 w 1 – dojść można do wniosku, że jej cena wcale nie jest wygórowana. Tym bardziej biorąc pod uwagę materiał wykonania.

Wskazane produkty w artykule można nabyć w sklepie z galanterią skórzaną Supergalanteria.pl