Tanie i praktyczne etui wodoszczelne

Wydawać by się mogło, że wysokiej jakości etui wodoszczelne to niepotrzebny wydatek – chyba, że jest się entuzjastą spływów kajakowych, żeglowania albo innych aktywności nad wodą. Ja uważam natomiast, że warto posiadać wodoodporne pokrowce na co dzień, chociażby w drodze do szkoły czy pracy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne (np. deszcz, śnieg) czy choćby butelka wody znajdująca się kieszeni torby/plecaka stanowią realne zagrożenie zalania telefonu komórkowego, kluczyków samochodowych, dokumentów oraz innych drobiazgów.

Aquarius

To polska marka rozwijająca się nieustannie od 1983 roku z siedzibą na Pomorzu. Zajmuje się produkcją kajaków klasy premium, kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych oraz akcesoriów wodoszczelnych dostępnych pod własną marką GoPack. Firma ta niejednokrotnie współpracowała z podróżnikami obierających za cele swoich wypraw środowiska wymagające i mało przyjazne ludziom. Wyroby sygnowane marką Aquarius charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także stosunkowo niską ceną i niczym nie ograniczoną dostępnością. Etui wodoszczelne tej marki znajdziesz w sklepie internetowym już za ok. 10zł! Na uwagę zasługuje fakt, że jest to jednorazowy wydatek mający na celu ochronę rzeczy o wiele cenniejszych.

Etui wodoszczelne – rodzaje

Jednym z podstawowych kryteriów podziału jest wielkość pokrowca – nie ma tu nic skomplikowanego; wystarczy jedynie zmierzyć to, co chciałbyś przechowywać w pokrowcu i wybrać odpowiedni rozmiar. Etui wodoszczelne od Aquariusa dostępne są zazwyczaj w trzech rozmiarach: od S do L. Kolejnym kryterium, które należy rozpatrzyć, jest sposób zamknięcia.

  • Etui wodoszczelne Aquarius – aby zamknąć, należy dwukrotnie zrolować górną część etui i zacisnąć rzep.
  • Etui wodoszczelne GoPack Aquarius – zamknięcie następuje po zaciśnięciu zapięcia strunowego i dosunięciu prowadnicy do samego końca.
  • Etui wodoszczelne Aqua Pack Roll – zamykane na dwa zamki strunowe oraz rzep.

Praktyczne rozwiązanie za niewielkie pieniądze

W tego typu etui wodoszczelne warto wyposażyć każdego członka rodziny. Od tej pory żaden deszcz, pył czy brud nie będą już stanowić zagrożenia dla Waszych drogocennych drobiazgów. Nie zwlekaj i zajrzyj na stronę sklepu internetowego gokajak.com. Skorzystaj z często pojawiających się promocji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do działu obsługi klienta – profesjonalna, przeszkolona kadra pracowników gotowa jest rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Etui wodoszczelne to niezwykle wszechstronne akcesorium – przekonaj się sam!