Wytrzymałe i estetyczne stojaki metalowe

Przemysłowe stojaki metalowe to jeden z najmocniejszych, zajmujących mało miejsca i solidnych rodzajów półek, jakie można uzyskać dla swojego magazynu czy sklepu. Regały metalowe mogą być wolnostojące, zaprojektowane w systemie regałowym lub wbudowane w system ekspozycyjny.

Istnieje wiele oczywistych zalet, a może niektóre nie tak oczywiste. Należy również pamiętać o kilku kwestiach – utlenianiu, korozji, uszkodzeniach – ale są to możliwe do rozwiązania problemy i nie powinny przesłaniać korzystania z metalowych półek. Regały metalowe przemysłowe są
wszechstronne a metalowe stojaki występują w różnych wzorach. Regały klasy przemysłowej można kupić w hurtowni i mieć je w magazynie następnego dnia. Lub możesz współpracować z projektantem magazynu i uzyskać niestandardowe metalowe półki prosto od producenta. Może to potrwać nieco dłużej, ale będziesz mieć wysokości i długości, które najlepiej wykorzystają przestrzeń. Metalowe stojaki zapewniają więcej miejsca w danym obszarze. Możesz przechowywać w górę lub na boki i mieć półki na różnych poziomach. Jeśli sprzedawca produktów magazynowych nie montuje półek dla ciebie, bez problemu sam ja złożysz, wskazówki są proste i wymagają tylko zastosowania nitów lub śrub. Przemysłowe stojaki i regały z metalu mogą wytrzymać ekstremalne temperatury, a także uszkodzenia wózków widłowych, pod warunkiem, że są odpowiednio wykończone, aby uniknąć korozji lub utleniania, dobry producent stojaków z metalu powinien oferować takie wykończenia.

Metal klasy przemysłowej jest mocniejszy niż zwykły, ale nadal wymaga odpowiedniej ochrony.

Takie półki zniosą wgniecenia niedbałego operatora maszyny o wiele lepiej dzięki ocynkowanemu lub pomalowanemu wykończeniu. Oba wykończenia mają swoje zalety i wady w zapobieganiu korozji, ale pomalowane metalowe półki wydają się bardziej estetyczne. Metalowe półki są otwarte dla łatwej wizualizacji produktu, dzięki czemu towary są bardziej dostępne. Uzupełnianie zapasów jest szybsze, ponieważ wszystko można zobaczyć, a uszkodzone towary można łatwo zidentyfikować. Wszystko to oznacza bardziej wydajną pracę i usprawniony personel.