Po co stosuje się wypełniacze do przesyłek?

Kartony są idealnym opakowaniem do transportu większości produktów, ponieważ są wytrzymałe i zajmują mało miejsca.

Ponieważ większość firm spedycyjnych opiera swoje ceny na wymiarach i wadze pudełka, będziesz chciał wybrać pudełko o odpowiednim rozmiarze. Pudełka są łatwo dostępne i często wielokrotnego użytku do wielu celów. Występują w wielu rozmiarach i kształtach do różnych zastosowań. Zapewniają one odpowiednią ochronę przed uszkodzeniem wysyłki w wielu przypadkach, jak wgniecenia rogu lub przebicia pudełka. Jednak aby dodatkowo zabezpieczyć wysyłane przedmioty przed zniszczeniem, należy również zastosować wypełnienia do pudełek. Używa się wypełnienia, wyściółki lub papieru, które dodajesz do paczki wysyłkowej, aby chronić swoje towary w transporcie lub stworzyć piękną i estetyczną prezentację towaru dla odbiorców. Jako produkt z tworzywa sztucznego folia bąbelkowa nie ulega biodegradacji, co wpływa na środowisko. Zazwyczaj nie jest to materiał markowy, który nie pozwala spersonalizować sposobu wysyłki. Papier bibułkowy ta estetyczna, kolorowa wkładka, która działa zarówno jako wypełniacz, zmniejszając luźne miejsce w opakowaniu, jak i jako opakowanie, dzięki czemu otwieranie paczki jest przyjemne. Dzięki wielu zabawnym kolorom i wzorom możesz dodać kreatywności swojej przesyłce. Możesz wybrać rodzaj i kolor bibuły pasujący do Twojej marki.

Pakując każdy przedmiot w bibułkę, okazujesz troskę i dbałość o szczegóły, które klienci uwielbiają. Jest również stosunkowo niedroga.

Ekologiczne Papierowe wypełniacze do paczek to również kolorowa wiórka papierowa czy papier do pakowania. Styropianowe kostki służą zarówno jako wypełniacz, jak i zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów podczas transportu. Zapewniają również lepszą ochronę niż inne wypełniacze przed uszkodzeniem przez uderzenie, ponieważ ich kształt i gęstość w pewnym stopniu zapobiegają roztrzaskaniu. Zapewniają one pewną ochronę podczas wysyłki i nie zwiększają wagi paczki, minimalizując koszty wysyłki.