Cecha żelu do paznokci i różnica w stosunku do zwykłego lakieru do paznokci

Opakowanie hybrydowego lakieru jest podobne do tradycyjnego lakieru do paznokci, oba są wyposażone w pędzelek do bezpośredniego nakładania.

Ale ponieważ lakiery hybrydowe utwardza się światłem, dlatego zaleca się, aby butelki były szczelnie powlekane, aby chronić je przed światłem słonecznym. Taki manicure nakłada się podobnie do lakierów tradycyjnych, jedna każdą warstwę utwardza się w specjalnej lampie.

Cecha żelu do paznokci i różnica w stosunku do zwykłego lakieru do paznokci

Sklep z lakierami hybrydowymi online ma szeroki wybór akcesoriów do manicure

Lakier hybrydowy jest nietoksyczny, bez zapachu, ekologiczny, daje piękny żelowy połysk i można je zakupić w wielu modnych kolorach. W ostatnich latach manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny, ponieważ jest niemal równie trwały jak manicure żelowy, ale w przeciwieństwie do niego nie niszczy naturalnej płytki paznokcia. Również usuwanie takiego lakieru nie jest trudne, ponieważ wystarczy nam zmywacz do paznokci. Lakiery hybrydowe są znane z tego, że zapewniają dobre krycie nasyconymi kolorami, zapewniają ochronę i połysk przez ponad dwa tygodnie. Taki manicure jest zatem odpowiedni dla osób, które nie chcą co kilka dni poprawiać wyglądu swoich paznokci i nie mają na to czasu.

W porównaniu ze zwykłym żelem do polerowania, lakiery hybrydowe pochodzą z naturalnej żywicy, są ekologiczne i nietoksyczne, przyjazne dla skóry i bezpieczne w użyciu. W połączeniu z zaletami żelu i lakieru tradycyjnego, dobrym kryciem kolorów, odpowiednią lepkością, łatwą aplikacją, błyskawicznym utwardzaniem światłem UV i LED, długotrwałym połyskiem, jest najchętniej wybieranym rodzajem manicure. Dodatkową zaletą lakierów hybrydowych jest to, że każda nałożona warstwa wymaga suszenia tylko przez kilkanaście minut, zatem taki manicure nałożymy naprawdę szybko, bez żadnych poprawek, łuszczenia, zmiany koloru i odprysków.

Szeroki wybór lakierów i akcesoriów potrzebnych do wykonania manicure hybrydowego posiada sklep z lakierami hybrydowymi online, gdzie znajdziemy najnowsze kolory i rozwiązania do oryginalnej i trwałej dekoracji paznokci.