Jak kupować samochód i chronić się?

Próba zakupu samochodu często wydaje się niemożliwa, zwłaszcza jeśli jest to branża, na którą zwykle nie zwracasz uwagi.

Ten artykuł zawiera podstawowe informacje niezbędne do dokonania świadomego zakupu. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, uzyskasz najlepszą cenę na odpowiedni samochód.Nie kupuj samochodu przez Internet bez wcześniejszego sprawdzenia go. Jeśli nie masz skłonności mechanicznej, przyprowadź kogoś, kto jest. Uważaj także na oferty, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Ludzie będą cię wykorzystywać, jeśli nie jesteś dobry w samochodach, więc spróbuj zabrać ze sobą kogoś, kto o nich wie.Unikaj rozpraszania się podczas zakupów na parkingu samochodowym. Przy tak dużej liczbie dostępnych pojazdów, wszystkie twoje badania i planowanie nie są trudne. Pamiętaj, że zanim postawisz stopę na parceli, powinieneś mieć jasny obraz pojazdu, który chcesz, i nie pozwól, aby sprzedawca pokierował Cię od celu.Gdy już wiesz, ile musisz wydać, dowiedz się, jakie samochody znajdują się w tym przedziale. Dowiedz się o samym samochodzie, jego milach na galon, liczbie drzwi, przestrzeni bagażnika, opiniach kierowców, historii bezpieczeństwa i średniej częstotliwości napraw. Przypisz każdemu ocenę i przejdź do tych na górze listy.Zastanów się nad lokalnymi pokazami samochodowymi, aby dowiedzieć się, co jest dostępne. Pokazy samochodowe to rzadka okazja do porównania różnych pojazdów w jednym miejscu. Możesz także porozmawiać z ludźmi, którzy dużo wiedzą o samochodach. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Powinieneś być w stanie wyjść z salonu samochodowego z dobrym pomysłem na samochody, którym chciałbyś się dalej przyjrzeć.Ustaw limit wydatków przed zakupem nowego samochodu.

Łatwo dać się zwieść nachalnym sprzedawcom lub ładnemu skórzanemu wnętrzu, ale ważne jest, abyś nie przekraczał swojego budżetu. Możesz polubić przyczynę wydawania dodatkowych pieniędzy, ale nie spodoba ci się, gdy przyjdzie czas, aby za to zapłacić.Jako dealer niech mechanik przyjrzy się samochodowi. Wybierz uczciwego mechanika o dobrej reputacji. Kiedy krupier proponuje mechanika, nigdy nie wiesz, czy w środku dzieje się trochę baseballu. Ta osoba może dać ci dobre wyobrażenie o tym, gdzie stoi samochód.Nigdy nie zgadzaj się płacić ceny wywoławczej! Na sprzedaż jest niewiele samochodów, które nie mają możliwości negocjacji ceny. Po zbadaniu pojazdu, sprawdzeniu go i zatwierdzeniu, wynegocjuj ostateczną cenę na podstawie swoich ustaleń. Nie ustalaj ceny, dopóki nie będziesz zadowolony ze swojej inwestycji.Wypatruj ofert specjalnych na koniec roku. Oferty te zazwyczaj rozpoczynają się w czwartym kwartale każdego roku i zawierają oferty producentów, które pozostają bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi ofertami w danym roku. Oferty te istnieją ze względu na nowy rok i nowy rok modelowy, co oznacza, że ​​nowsze samochody zastępują starsze.Finansowanie jest często bardziej przystępne, jeśli otrzymujesz je od instytucji innej niż sam dealer. Oferowane przez nich stawki nie są zbyt wysokie, ale czasami, w przeciwieństwie do banku, mogą pożyczyć Ci pieniądze, gdy Twój kredyt jest zły. Sprawdź wszystkie opcje finansowania i dowiedz się, ile zostaniesz zatwierdzony, zanim zbliżysz się do partii.Jeśli zastosujesz się do wskazówek zawartych w tym artykule, będziesz zadowolony z dokonanego zakupu. Ciesz się swoim samochodem lub ciężarówką, płacąc mniej! Pamiętaj o każdej z tych wskazówek podczas robienia zakupów, a nawet zakupów w oknie. W ten sposób podejmiesz znacznie lepszą decyzję.