Naturalne kosmetyki Felce Azzurra Bio – co je wyróżnia?

Włoska chemia gospodarcza Felce Azzurra to przede wszystkim unikalne i charakterystyczne zapachy, wysoka jakość i długoletnia tradycja. Produkty marki cieszą się niezwykłą renomą w całej słonecznej Italii, a każdy z nich charakteryzuje się unikalną kompozycją zapachową. W bogatej ofercie marki można znaleźć m.in. żele pod prysznic, dezodoranty, płyny do kąpieli, talki, balsamy i środki czystości do domu. Co ważne, znajdziemy je również na sklepowych półkach w Polsce, w takich sieciach sklepów jak Makro, Merco, Carrefour czy Piotr i Paweł. Wszystko dzięki firmie Foodtrade Sp. z o.o., która jest jedynym polskim dystrybutorem tej renomowanej włoskiej marki.

Linią marki Felce Azzurra, która szczególnie zasługuje na uwagę konsumentów, jest z pewnością Felce Azzurra Bio, którą tworzą kosmetyki niemal w 100 % pochodzenia naturalnego. Znajdziemy w niej ekologiczne żele pod prysznic, żele do mycia ciała oraz mydła w płynie i w kostce. Zapachy Felce Azzurra Bio nie dość, że są w pełni naturalne, to jeszcze wyróżniają się wyjątkowymi kompozycjami składników. Słodkie aromaty migdałów i kokosa, orzeźwiające nuty zielonej herbaty i imbiru, kusząca słodycz miodu i olejku arganowego, świeżość cytryny i aloesu – to wszystko podkreśla wyjątkowość linii Felce Azzurra Bio.

Wszystkie produkty charakteryzują się wyjątkowo delikatną formułą, dlatego idealnie pielęgnują skórę. Migdały mają właściwości zmiękczające, kokos i aloes- nawilżające, cytryna i imbir – oczyszczające, a zielona herbata – przeciwutleniające. Poznaj linię kosmetyków Bio od włoskiej marki Felce Azzurra i przekonaj się na własnej skórze o jej wszystkich zaletach.