Polski producent skarpet na zamówienie – cennik

Skarpety stały się ważnym w stylizacji dodatkiem, wieńczącym styl. Poza doskonałą jakością, gwarantującą oddychalność naturalnego materiału liczy się niebanalne wzornictwo. Polscy producenci skarpet wyróżniają się szczególną dbałością o jakość wykonania oraz najwyższej klasy materiały, zastosowane w produkcji akcesoriów.

Dzięki szerokim możliwościom wyboru oraz dopasowania oferty do swoich potrzeb, można na potrzeby firmy lub instytucji zamówić określoną ilość skarpet, przygotowanych z uwzględnieniem logotypu, nazwy wydarzenia lub dowolnej grafiki. Całość może zostać zaprojektowana przez producenta, we współpracy z klientem lub w drodze konkursu, organizowanego na wzór unikalnych skarpetek. 

Jak kształtują się ceny przy zamówieniu skarpet?

Cennik skarpet od polskiego producenta jest zróżnicowany i zależny od kilku czynników, mających wpływ na wartość zamówienia. Przede wszystkim należy uwzględnić rodzaj skarpetek, a co z nim związane, zastosowany materiał, formę szycia, krój. Na wartość zamówienia wpływ ma również ilość zamawianych skarpet.

Polski producent nakłada minimalną ilość zamawianego produktu, aby proces produkcji dla indywidualnie zaprojektowanych modeli mógł zostać wdrożony. Przy minimalnym zamówieniu 100 par skarpetek klasycznych, których podstawowym składnikiem jest bawełna czesana, należy uwzględnić koszt około 7 zł/parę. Przy zamówieniu dwu krotności par, cena spadnie do 5,50 zł w przybliżeniu za parę. Warto dodać, że im większe zamówienie, tym niższa cena za parę skarpet w produkcji. Kupując powyżej 3000 par skarpet do 5000 par, cena kształtuje się w okolicy 3,40 zł/parę, natomiast już przy zamówieniu powyżej 5000 par, cenę ustala się indywidualnie.

Przy zamówieniu skarpet sportowych, cena za 100 par waha się w okolicy 8,50 zł/parę, a różnice dotyczą wszystkich przedziałów ilościowych, łącznie z zamówieniem na blisko 5000 par, kiedy za jedną trzeba będzie liczyć się z kosztem około 4,60 zł/parę. 

Wybierając skarpety polskiego producenta Unipex, mamy gwarancję, potwierdzoną certyfikatem Oeko Ttex. Bez względu na rodzaj skarpet oraz użytych do ich produkcji materiałów, mamy gwarancję sprawnej obsługi, szybkiej realizacji zamówienia (od 14 do 30 dni) oraz bezpłatnej, rzetelnej dostawy.