Trwałe przedłużanie włosów za pomocą doczepianych pasm

Ponieważ niektóre rodzaje doczepianych włosów zapewniają tylko jedną warstwę przedłużania, najlepiej stosować je, gdy interesuje Cię tylko przedłużanie włosów, a nie ich zwiększona objętość.

Przedłużanie włosów nie jest technicznie trwałe, ale można je nosić przez kilka tygodni, aby uzyskać bardziej trwały, łatwiejszy i bardziej naturalny wygląd. Niektóre trwałe przedłużanie włosów można założyć w domu, a inne czasem wymagają pomocy profesjonalnego fryzjera i specjalistycznych narzędzi. Pojedyncze pasma włosów przyczepia się do własnych za pomocą klipsów, specjalnej taśmy lub spiralki z drutu, która przylega ściśle do skóry głowy. Można je codziennie zakładać i zdejmować. Niektóre rodzaje doczepianych włosów nosi się przez kilka tygodni, następnie należy je przesunąć w górę, aby uwzględnić wzrost własnych włosów. Taśmy do przedłużania włosów to nasz drugi najpopularniejszy sposób na zakładanie doczepianych włosów, oprócz pasm na klips. Wynika to z faktu, że przedłużanie włosów można łatwo nakładać i usuwać bez uszkadzania włosów. Przede wszystkim można je nosić dłużej niż tymczasowe opcje przedłużania włosów, o ile stosowane są odpowiednie techniki pielęgnacyjne.

Jeśli są odpowiednio pielęgnowane, takie przedłużanie włosów będzie trwać 6 miesięcy lub dłużej, wystarczy, że będziesz prawidłowo dopasowywać położenie i przesuwać taśmę w miarę wzrostu włosów.

Takie przedłużenia są również popularne, ponieważ nie muszą być zakładane przez profesjonalnego stylistę. Możesz je łatwo zastosować samodzielnie w domu. Tanie przedłużki czasami mają kolorową taśmę, której nie się nie zaleca, ponieważ nie wtapia się dobrze w twoje własne włosy. Dobrej jakości taśma clip in – Cameron-hair.pl powinna być dostarczana z niewidocznym mocowaniem. Aby je nałożyć, podnieś niewielką część włosów, zdejmij warstwę ochronną z taśmy przedłużającej i nałóż pod część włosów. Weź kolejne przedłużenie, zdejmij warstwę ochronną z taśmy i połóż ją na tej samej części włosów i ściśnij. Twoje włosy powinny być ułożone między dwiema taśmami.