Nauczyć się, jak łatwo kupić samochód

Każdy chce najlepszej oferty, jeśli chodzi o zakup samochodu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, czego się od nich wymaga, jeśli wykonają tę pracę. Niektórzy ludzie nawet myślą, że mają najlepszą ofertę, gdy faktycznie się mylą. Rozważ następujące przydatne porady, gdy chcesz dowiedzieć się więcej o wyszukiwaniu najlepszych ofert.

Uzyskaj rekomendacje od rodziny i przyjaciół odnośnie do ich pojazdów. Czy są zadowoleni z dokonanych przez siebie wyborów samochodowych? Czy żałują, że nie dostali kolejnego? Co słyszą w kategoriach samochodów, które chcieliby mieć? Kiedy kupujesz samochód, może to być świetny sposób na zdobycie informacji, które pomogą Ci zacząć.

Gdy kupujesz samochód, pomyśl o zużyciu paliwa. Na przykład dobrze byłoby kupić samochód z silnikiem V-8, który ma zdolność holowania. Należy jednak zastanowić się, czy rzeczywiście w pełni wykorzystasz te funkcje.

Zanim przejdziesz do nowego samochodu, upewnij się, że dokładnie przeanalizowałeś właściwy handel wartością swojego samochodu. W rzeczywistości, dlaczego nie spróbować sprzedać go sam przed zakupem. Tak czy inaczej, dostaniesz więcej ze swojego pojazdu, jeśli wiesz, co naprawdę jest warte.

Jeśli często korzystasz z samochodu, ważne jest, aby zapytać sprzedawcę o opony samochodu. Dowiedz się o wielkości opon i ile będą one do zastąpienia. To wielka sprawa, ponieważ niektórzy zmęczeni kosztują znaczną ilość, aby ją zastąpić.

Jeśli jesteś absolutnie zakochany w określonym kolorze lub wykończeniu wnętrza, nie zadowalaj się mniej. Chociaż dany pojazd może nie być dostępny u lokalnego dealera, zapytaj go, czy może go kupić. Większość dealerów ma relacje z innymi dealerami i będzie wymieniać pojazdy tam iz powrotem. Pamiętaj jednak, że możesz zapłacić trochę więcej, aby pokryć część kosztów handlu.

Kupując samochód, należy uważać na gwarancję wieku i przebiegu pojazdu. W większości wypadków najprawdopodobniej najpierw trafisz w przebieg, więc upewnij się, że dokładnie wiesz, jak długo możesz być objęty ubezpieczeniem przed podjęciem decyzji o zakupie pojazdu.

Poczekaj, aż nowy model nie będzie taki nowy, jeśli naprawdę tego chcesz. Nie ma sensu być pierwszą osobą z najnowszym samochodem, jeśli trzeba za to zapłacić więcej. Zwykle ceny spadają po pierwszym uruchomieniu. Tak więc, jeśli możesz wstrzymać się z ekscytacją przez kilka tygodni lub dłużej, możesz uzyskać lepszą ofertę.

Upewnij się, że czytasz wszystko, zanim go podpiszesz. Umowa jest bardzo ważna i może cię sporo kosztować, jeśli nie zwrócisz na to uwagi. Jeśli się podpiszesz, jesteś zamknięty. Możesz poprosić o zawarcie umowy do samodzielnego czytania, jeśli chcesz więcej czasu. Jeśli usłyszysz, że nie możesz, poproś o kopię do przejrzenia.

Uzyskaj pożyczkę z banku zamiast dealera samochodowego. Dealer samochodowy zarabia dużo na sprzedaży kredytów, a dzięki temu pożyczki są w dłuższej perspektywie prawie zawsze bardziej kosztowne. Aby mieć pewność, że zapłacisz tak mało jak to możliwe, powinieneś uzyskać pożyczkę zatwierdzoną przez bank, zanim zaczniesz szukać pojazdu.

Może nie być łatwe zabezpieczenie najlepszej oferty pojazdu, ale nie musi to być również najtrudniejsza sytuacja. Musisz tylko wiedzieć, co robić, aby przeciwdziałać taktykom handlowców. Gdy już to zrobisz, na pewno przydadzą Ci się kolejne zakupy.