Zwiększ swoją firmę dzięki kampanii marketingowej wideo

W dzisiejszych czasach konkurencja w biznesie online jest bezwzględna.

Wszystko, co możesz zrobić, aby promować swoją firmę, pomoże Ci się wyróżnić – rozważ przyciągnięcie klientów za pomocą filmów. Poniższy artykuł pokaże Ci kreatywne sposoby na wdrożenie kampanii marketingowej wideo dla Twojej firmy.Nie pozwól, aby Twoja nieśmiałość powstrzymała Cię przed skorzystaniem z wideomarketingu. Kiedy patrzysz w kamerę, mów tak, jakbyś rozmawiał ze starym przyjacielem. Jest to bardzo prosty i skuteczny sposób na pokonanie dyskomfortu związanego z rozmowami z osobami, których nie znasz.Spróbuj przesłać swoje filmy do różnych witryn wideo. YouTube jest bardzo popularny i powinien być używany, ale nie zapominaj, że istnieje kilka witryn do hostingu wideo. Witryny takie jak Meta Café, Vimeo i Daily Motion mogą urozmaicić Twoją kampanię. Możesz dodawać filmy do własnej witryny, ale nie przesadzaj, ponieważ może to wpłynąć na czas ładowania strony.Znajdź odpowiednią osobę do filmu. Być może nie czujesz się tak komfortowo przed kamerą, jak powinieneś. Porozmawiaj ze swoimi pracownikami, a może przyjaciółmi, aby znaleźć kogoś, kto może być skutecznym cheerleaderem dla Twojej firmy. Poprawi to promocję produktu i przyciągnie więcej osób do oglądania.Produkcja to tylko część procesu marketingu wideo. Jesteś również odpowiedzialny za promocję własnego filmu w celu uzyskania ekspozycji. Odpowiednie działania marketingowe Twoich filmów spowodują dziesięciokrotny wzrost całkowitej liczby kliknięć. Możesz tworzyć świetne treści, ale musisz również upewnić się, że wybrani klienci zobaczą Twoje treści.Powinieneś być szczery w swoich filmach. Twoi odbiorcy będą się z tobą identyfikować i ci ufać, jeśli poczują, że jesteś sobą. Powinieneś jednak unikać przeklinania lub mówienia czegokolwiek zbyt osobistego w swoich filmach i edytuj wszystko, co Twoim zdaniem nie pasuje do Twojego filmu.Jeśli jesteś nowy w marketingu wideo, nie przejmuj się zbytnio sprzętem, którego używasz. Nie potrzebujesz profesjonalnej kamery telewizyjnej ani filmowej, aby prowadzić marketing wideo. Prosty aparat będzie działał dobrze, o ile może dostarczyć dobrej jakości cyfrowe filmy. Zwiększ swoją firmę dzięki kampanii marketingowej wideo

Kamera internetowa nigdy nie jest dobrym pomysłem w marketingu wideo.Jeśli planujesz przeszukać YouTube w poszukiwaniu filmów, pomysłów na treści, nie zapomnij o opcji wyszukiwania synonimów ~.

Na przykład „jak zrobić ~chleb” pojawi się mnóstwo filmów na temat robienia wszelkiego rodzaju wypieków. Może to pomóc w stworzeniu listy elementów, które zostały pominięte w przeszłości i wymagają stworzenia dobrego filmu instruktażowego.Marketing wideo może być wykorzystany, aby Twoja firma była bardziej osobista. Filmuj, jak powstają Twoje produkty, lub pozwól ludziom zobaczyć zabawne rzeczy, które dzieją się w Twoim biurze. Ludziom spodoba się oglądanie bardziej osobistej, intymnej strony Twojej firmy.Nie zapomnij udostępnić, udostępnić, udostępnić ten film. Wyślij swoje filmy e-mailem do całej rodziny i przyjaciół i zachęć ich do tego samego. Bloguj o tym. Promuj go za pomocą wysyłek e-mailowych lub rozpowszechniania ulotek; jest to doskonały sposób na utrzymywanie kontaktu z istniejącą bazą klientów. Opublikuj to w całym Internecie, takim jak Facebook, YouTube itp. Daj ludziom znać!Za każdym razem, gdy publikujesz film, musisz być gotowy do moderowania wszelkich pozostawionych komentarzy. Umożliwi to wyeliminowanie negatywnych komentarzy, które inni będą mogli przeczytać i ocenić Twój biznes. Jeśli nie masz czasu na uważne oglądanie komentarzy, najlepszym rozwiązaniem może być odrzucenie komentarzy do swoich filmów.Promowanie firmy za pomocą wideo ma wiele zalet. Korzyści są nieograniczone, w tym możliwość bycia widocznym w sieci i możliwość kontrolowania własnego wizerunku. Opracuj plan kampanii marketingowej online już dziś. Twoja firma zbierze wszystkie korzyści.