Przedłużanie włosów metodą keratynową

Wielu kobietom zależy na posiadaniu atrakcyjnych włosów.

Okazuje się, że istotny wpływ na ich estetykę ma nie tylko odpowiedni stan, puszystość czy też połysk, ale również długość. Istnieją różne sposoby na posiadanie odpowiednio długich i atrakcyjnych włosów. Jednym z nich jest ich zapuszczanie z wykorzystaniem różnych metod naturalnych i wysokiej jakości kosmetyków. Opcją alternatywną i znacznie szybszą jest skorzystanie z usług profesjonalnych gabinetów oraz salonów kosmetycznych oferujących przedłużanie włosów.

Przedłużanie włosów metodą keratynową

Najważniejsze informacje na temat przedłużania włosów metodą keratynową

Proces przedłużania włosów polega bardzo często na stosowaniu różnego rodzaju sztucznych włosów, które są doczepiane w odpowiedni sposób do włosów naturalnych, tak aby nie było widać pomiędzy nimi żadnej różnicy. W profesjonalnych salonach kosmetycznych, oferowane są różnego rodzaju metody przedłużania. Jedną z nich jest przedłużanie z wykorzystaniem metody keratynowej. Sposób ten posiada swoje atuty i cieszy się całkiem sporą popularnością wśród szerokiego grona klientek salonów kosmetycznych.

Wspomniana wyżej metoda jest często określana mianem metody na ciepło. Polega ona na doczepianiu pasm sztucznych włosów do naturalnych z wykorzystaniem wysokiej temperatury oraz zgrzewek keratynowych. Podczas takiego przedłużania wytwarzane jest ciepło na poziomie 180 stopni Celsjusza, czyli często jest niższe niż w przypadku lokówek i prostownic. Dodatkowo keratyna jest składnikiem występującym naturalnie we włosach. W związku z tym, taka metoda jest bezpieczna dla włosów. Mogą z niej korzystać również kobiety w ciąży.

Profesjonalne przedłużanie włosów w warszawie lub w innym mieście, z wykorzystaniem tej metody, pozwala na uzyskanie długich i atrakcyjnych włosów nawet na okres 4-5 miesięcy. Nawet w przypadku częstego mycia, nie dochodzi do sytuacji, w której pasma włosów sztucznych łączą się z naturalnymi. Dobrą wiadomością jest również to, że technika keratynowa jest dostępna w ofercie szerokiego grona salonów kosmetycznych w stolicy i całej Polsce.